Rigola dus Alca pentru gratare pline APZ1006, 550mm
Cod produs : 48737
compara...
Descriere produs
Rigola de dus compatibila cu:
  • Gratar pentru rigole Posh Alca,
  • Gratar pentru rigole Design Alca,
  • Gratar pentru rigole Design-Antic Alca,
  • Gratar pentru rigole Floor Alca,
  • Gratar pentru rigole GL1200 Alca,
  • Gratar pentru rigole GL1202 Alca,
  • Gratar rigole GL1204 Alca,
  • Gratar pentru rigole MI1200 Alca,
  • Gratar pentru rigole MI1205 Alca
Date tehnice - Rigola dus Alca pentru gratare pline APZ1006, 550mm
  • Inaltime totala de instalare: 110 - 168 mm;
  • Grosimea minima a betonului: 95 mm;
  • Rezistenta sifonului anti-miros la presiune: 590 Pa;
  • Diametru teava de evacuare (D): 50 mm;
  • Debit: 60 - 68,8 l/min;
  • Clasa de sarcina K3: 300 kg;
  • Sifon: 50 mm.
Caracteristici - Rigola dus Alca pentru gratare pline APZ1006, 550mm
  • Acces pentru scaune cu rotile;
  • Inaltime de instalare de la 95 mm;