Rigola dus Alca pentru gratar perforat simple APZ10 750mm
Cod produs : 36961
compara...
Descriere produs
Date tehnice - Rigola dus Alca pentru gratar perforat simple APZ10 750mm
  • Inaltime totala de instalare: 75 - 110 mm;
  • Grosimea minima a betonului: 62 mm;
  • Rezistenta sifonului anti-miros la presiune: 640 Pa;
  • Diametru teava de evacuare (D): 40 mm;
  • Debit: 28 l/min;
  • Clasa de sarcina K3: 300 kg;
  • Sifon: 29 mm.
Caracteristici - Rigola dus Alca pentru gratar perforat simple APZ10 750mm
  • Acces pentru scaune cu rotile;
  • Inaltime de instalare de la 62 mm;
  • Inaltime reglabila;
  • Suporti de sustinere ajustabili 0 - 35 mm care usureaza instalarea si reglajul la nivelul necesar;