Rigola dus Alca pentru gratar perforat APZ1004, 750mm
Cod produs : 48711
compara...
Descriere produs
Rigola de dus este compatibila cu:
  • Gratar pentru rigole Dream Alca,
  • Gratar pentru rigole Buble Alca,
  • Gratar pentru rigole Hope Alca,
  • Gratar pentru rigole Cube Alca,
  • Gratar pentru rigole Pure Alca,
  • Gratar pentru rigole Line Alca.
Date tehnice - Rigola dus Alca pentru gratar perforat APZ1004, 750mm
  • Inaltime totala de instalare: 100 - 158 mm;
  • Grosimea minima a betonului: 85 mm;
  • Rezistenta sifonului anti-miros la presiune: 982 Pa;
  • Diametru teava de evacuare (D): 50 mm;
  • Debit: 60 - 68,8 l/min;
  • Clasa de sarcina K3: 300 kg;
  • Sifon: 50 mm.
Caracteristici - Rigola dus Alca pentru gratar perforat APZ1004, 750mm
  • Acces pentru scaune cu rotile;
  • Rigola de dus fabricata din otel inoxidabil;
  • Inaltime de instalare de la 85 mm;
  • Inaltime reglabila;
  • Margine verticala ajustabila pentru faianta cu grosime de 6 - 12 mm;
  • Sifonul este atasat perfect la rigola – impermeabil 100%;